ÖVRIGT / Smycken / Halsband 7908576
nr 790 8576
Halsband
med hänge, + Ring, 1970-tal, Silver/bergkristall
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 november 2012
kl 17:03:06
100 kr
250 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver